1. + 2. díl Pražák a vyhazov - Seriál Doktor Martin

1. + 2. díl Pražák a vyhazov - Seriál Doktor Martin

Premiéra 4.9.2015

Chirurg, který musel opustit práci na špičkovém oddělení v Praze a stal se „obvoďákem“ v podhorském městečku v Beskydech. Humorný střet s maloměstským životem, ve kterém nejsou v roli podivínů vesničané, ale strohý a v komunikaci neobratný doktor z města.

Martin Elinger musí ukončit úspěšnou kariéru chirurga v hlavním městě a nastoupí jako praktický lékař v malebném beskydském městečku Protějov. Je sice stále skvělý doktor, který zvládá vyřešit i složité lékařské případy, ale jedna věc mu chybí – schopnost komunikovat s lidmi. Střet svérázné Martinovy povahy s podhorským způsobem života začne proto záhy vršit řadu nečekaných i úsměvných situací.

Už ve vlaku se doktor Elinger seznámí s místní učitelkou Lídou Klasnovou a neudělá na ni zrovna nejlepší dojem. V ordinaci na něho čeká pro změnu přidrzlá zdravotní sestra Irena. Naštěstí má v Protějově aspoň jednu spřízněnou duši, svou tetu Marii, která tu léta žije. Jeho prvním pacientem je hajný Rejner, který si stěžuje, že mu rostou prsa. Martin se během pátrání po příčinách této tělesné reakce pozná rovněž s jeho ženou Zuzanou a odhalí poněkud nečekané souvislosti Rejnerovy diagnózy.

Tento díl seriálu Doktor Martin online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.ceskatelevize.cz