4. díl Láska pod psa - Seriál Doktor Martin 2

4. díl Láska pod psa - Seriál Doktor Martin 2

Premiéra 11.9.2016

Láska hýbe Protějovem! Do Martina se zakouká jedna z jeho pacientek – majitelka místního hotelu Karin Vajdušová, která se k němu snaží dostat i za cenu vymýšlení si zdravotních problémů, což nelibě nese nejen Martin, ale i žárlivá Lída.

Svého ctitele nachází překvapivě i Marie – v mladém malíři Edovi Milířovi, který trpí epileptickými záchvaty. Do Protějova se vrací konečně Miloš Brázda a nestačí se divit, co všechno se změnilo. Setkává se tu s Michalem, svým dávným sokem ze školy, a navíc zjišťuje, že otec pověsil instalatéřinu definitivně na hřebík, což mění situaci i pro něj. Do toho se u něj ještě začínají projevovat příznaky poruchy spánku, které v Martinovi vyvolávají otázky, zda v Praze opravdu Miloš jen studoval, jak všem tvrdí.

Tomáš Topinka se mezitím vrací do normálního života bez fobií s velkou parádou – rozhodne se uspořádat pro všechny své přátele narozeninovou oslavu v hotelu Karin Vajdušové. Obzvlášť pro Martina to bude nakonec dlouhý večer, na jehož konci zjistí, že ony epileptické záchvaty Edy Milíře mají možná daleko prozaičtější vysvětlení, než si kdo na začátku myslel, a že zbavit se nechtěné ctitelky pod tíhou okolností nemusí být zas tak složité.

Tento díl seriálu Doktor Martin 2 online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.ceskatelevize.cz